O nas

O nas

InstalGuru to sklep internetowy będący jednym z głównych dystrybutorów na rynku w zakresie techniki grzewczej, systemów instalacyjnych, armatury kuchennej i łazienkowej oraz akcesoriów montażowych.

Proponujemy między innymi elementy instalacji C.O, gazowej czy kanalizacyjnej.

Są to pompy i zbiorniki, zawory, odpowietrzniki, syfony, spłuczki, akcesoria do zlewozmywaków i umywalek, systemy rynnowe czy narzędzia ręczne.

Dzięki produktom dostępnym w naszej ofercie można w prosty sposób stworzyć sieć wodno-kanalizacyjną lub instalację grzewczą. Co więcej, można wyremontować swoją kuchnię lub łazienkę - a to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach.

Bogate doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza sprawiają, że oferujemy najlepsze produkty na rynku - wyróżniające się wysoką odpornością oraz precyzją wykonania. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich tych osób, dla których jakość i zadowolenie są najważniejsze.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Szybka i profesjonalna obsługa - to słowa, które najbardziej charakteryzują naszą firmę. Zapewniamy elastyczne formy płatności, szybką realizację zamówień i dogodne formy transportu. Przesyłka dostępna jest zarówno na terenie Polski, jak i całej Europy. Klienci z okolic Krakowa mają także możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz szerszej grupy klientów, służymy pomocą w wyborze rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Fachowe doradztwo jest jednym z głównych celów naszej firmy. Dążymy do ciągłego rozwoju - zarówno w kwestii wyboru asortymentu, jak i doskonalenia naszych specjalistów. Dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązania dostępne w naszej ofercie były w pełni satysfakcjonujące - zarówno dla klientów indywidualnych, jak i specjalistycznych firm montażowych, z którymi współpracujemy.

Jesteśmy dumni, że nasza praca przekłada się na zaufanie, którym obdarzają nas partnerzy, decydując się na ponowne skorzystanie z naszej oferty.

Wierzymy, że jest ono podstawą długoletniej, owocnej współpracy.