O nas

Szukasz wysokiej jakości wyposażenia budowlanego w dobrej cenie? Instalguru jest sklepem internetowym oferującym sprzęt instalacyjny, wykończeniowy i ogrodniczy. Zajmujemy się sprzedażą produktów wspierających pracę budynku i zwiększających jego funkcjonalność.

Szeroki wybór produktów

Oferujemy rozwiązania polskich i zagranicznych producentów. Bogata wybór produktów, zróżnicowanych pod względem parametrów sprawia, że nasza oferta skierowana jest zarówno do specjalistów z branży budowlanej, jak i klientów indywidualnych.

Dostawa na terenie Europy

Zapewniamy szybką i profesjonalną realizację zamówień z uwzględnieniem różnych form płatności oraz dostawy - dopasowanych do Twoich potrzeb. Gwarantujemy przesyłkę na terenie Polski oraz dostawę do innych krajów europejskich. Swoje zamówienie możesz także odebrać osobiście.

Profesjonalna pomoc

Potrzebujesz doradztwa w sprawie wyboru produktów dopasowanych do wykonywanych przez Ciebie prac? Nasi specjaliści postarają się odpowiedzieć na Twoje wątpliwości i dopasować produkty spełniające wszelkie oczekiwania. Możesz także skorzystać z porad publikowanych na blogu, gdzie znajdziesz kompletną wiedzę związaną z budową, remontem, wykończeniem domu, czy rozwiązaniami dla Twojego ogrodu.